Bendruomenė gali keisti pasaulį į gerą

Gali prisidėti ir tu – darbais, idėjomis įsijungti į bendrą kūrybą

Kalnuotės bendruomenė jungia įvairaus amžiaus, tikėjimo ir profesijos žmones – medikus, pedagogus, mokslininkus, teisininkus, žemdirbius, tarnautojus, menininkus ir jų šeimas. Bendruomenės iniciatorė – N.G.Wolmer. Įsikūrėme apie 30 km. nuo Vilniaus, Kalnuotėje.

Čia turime apie 20 ha žemės. Šiuo metu Kalnuotėje nuolat gyvena 1 šeima, pradėtos 6 namų statybos. Pabendrauti, drauge padirbėti, švęsti ir praleisti laisvalaikį  Kalnuotėje nuolat suvažiuoja bendruomenės nariai iš visos Lietuvos – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių, kitų Lietuvos miestų. Turime bendraminčių ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje (Švedijoje, Norvegijoje, Islandijoje, Ispanijoje, Vokietijoje, Airijoje ir kitose šalyse).

Bendruomenėje jau tapo tradicija bendros šventės (Joninės, Žolinės, Lygiadieniai), vaikų ir saugusiųjų stovyklos, seminarai, pirčių, kvėpavimo praktikos, joga, meditacija, gamtos puoselėjimo, aplinkos tvarkymo talkos, parko kūrimas, dalyvavimas ekologiniuose projektuose.

0
Bendruomenės narių
0
Vykusių kursų
0
Mokymus vedančių
0
Aplankytų šalių

VIZIJA IR VERTYBĖS

Kalnuotės bendruomenės principai: gyventi sveikai, dorai, dvasingai.

  • Bendruomenės nariai nevartoja alkoholio, kvaišalų.
  • Stengiamės maitintis sveikai, vegetariškai, nežudyti gyvūnų.
  • Sportuojame, praktikuojame jogą, meditaciją, taiči, įvairias kvėpavimo praktikas.
  • Gyvename tausodami žemę, aplinką, vieni kitus.
  • Mūsų tikslas ir svajonė, kurią siekiame realizuoti kartu su draugais, bendraminčiais, – gyventi dorai, sveikai, gamtoje, tarp nuoširdžių, atliepiančių bendražygių, harmoninguose ekologiškuose namuose.
  • Gražinti gamtą, kurti parkus; kurti, dirbti, švęsti ir auginti vaikus darnioje bendruomenėje, kur kiekvienas surastų jam artimas veiklas: kas amatus, kas ekologišką daržininkystę, kas menus ar sveikatingumą.
  • Norime taikos sau ir savo vaikams, visam pasauliui, mylime žemę, gyvybę, vertiname laisvę ir toleranciją, įvairovę, turime daug kūrybinių idėjų.
  • Jei nori, gali prisidėti ir tu – idėjomis, atliepimu, bendra veikla.

Harmoningi pokyčiai gali gimti tik laisva valia

Mūsų bendruomenės tikslas – suburti žmonės, kurie stengiasi gyventi sveikai, harmoningai, bei padėti jiems sukurti aplinką, kurioje visi galėtume džiaugtis saugia bei dvasinga kaimynyste, gražia gamta. Norime, kad mūsų vaikai ar anūkai augtų, negirdėdami keiksmų, nepatirdami agresijos“, – sako Kalnuotės bendruomenės iniciatorė, astrologė N. Gabija Wolmer.

Interviu su Kalnuotės bendruomenės įkūrėja N. Gabija Wolmer
Kalbėjosi Lina Grinkevičienė (žurnalas „Ji“)   Plačiau