Rugsėjo 23 d. Kalnuotės bendruomenė šventė rudens lygiadienio, kai dienos ir nakties trukmė tampa vienoda, šventę. Čia susirinkę ne tik džiaugėsi buvimu kartu, šoko ir vaišinosi, bet ir meditavo, bendravo su ugnimi, taip susiderindami su kosminėmis energijomis, gamtos ciklais. Juk materialiai šviesai mažėjant, ją turi kompensuoti dvasinė šviesa, žmogiškoji meilė, kūryba, įdomus bendravimas bei pažinimas.

Šventės pradžioje N. Gabija Wolmer papasakojo apie rudens lygiadienio prasmę, o Asta, besidominti Ajurveda, dalinosi patirtimi,  kaip išsaugoti jėgas, sveikatą, džiugumą, kūrybingumą rudenį bei žiemą. Vykusios dvasinės praktikos leido giliau ir fundamentaliau įsiklausyti į save, vidinius poreikius. Jų metu buvo lengviau išgyventi meilę sau, priimti save tokį, koks esi, ir šviesą savyje.

Kalnuotės bendruomenės narių kūrybiškumas atsispindėjo vyrų ir moterų šokiuose, kuriuos sukūrė patys būtent šiai progai. Tai buvo nuostabus reginys, kuriame skleidėsi ne tik kūryba, bet ir tikrumas, džiugumas, lengvumas, bendravimas su Kalnuotės Siela, kuri, panašu, taip pat dalyvavo.

Šventę vainikavo vartų į Kalnuotę statymas. Šie vartai  – irgi bendruomenės narių bendra kūryba, išpuošti mantromis, Saulės, drakonų ir kitais simboliais. “Te kiekvienas, praeidamas pro šiuos vartus, už jų palieka pyktį, susierzinimą, nepasitenkinimą, liūdesį. Tepraėjęs pro juos kiekvienas atsineša kažką gero ir pozityvaus,” – palinkėjo Mokytoja Gabija. Juk ne veltui pro šiuos vartus patenki į dorybių žemę!

Skleiskime dorybes kurdami, švęsdami, būdami kartu! Teauga vienybė ir meilė Žemėje!

2017 rudens lygiadienio šventė Kalnuotėje

2017 rudens lygiadienio šventė Kalnuotėje2017 rudens lygiadienio šventė Kalnuotėje2017 rudens lygiadienio šventė Kalnuotėje2017 rudens lygiadienio šventė Kalnuotėje2017 rudens lygiadienio šventė Kalnuotėjehttps://www.facebook.com/loreta.mitkute/videos/10155817302598675/

https://www.facebook.com/loreta.bartkute.71/videos/1454671651255009/