Konferencija „Eterinių aliejų augimviečių pristatymas“

Renginiai kraunami

2022 m. lapkričio 19 d. „Seed to seal” kursai bus pristatyti konferencijoje „Eterinių aliejų augimviečių pristatymas” Vilniuje, Vilniaus miesto savivaldybės centrinėje bibliotekoje.

Renginį ves renginio iniciatorė bendruomenės narė ir Erasmus+ projekto „Holistinių sričių speciaistų tobulinimasis” dalyvė Loreta Valuckienė kartu su holistinės aromaterapijos specialiste Daiva Ščeponavičiūte.

Daiva Ščeponavičiūtė supažindino su Young Living kompanija kaip vienintele pasaulyje, gaminančią eterinius aliejus savo ūkiuose, o taip pat supažindino su šios kompanijos eterinių aliejų išskirtinumais bei trumpai pristatė populiariausius eterinius aliejus, atsakė į klausimus.

Pristatant „Sead to seal” kursus, Loreta Valuckienė supažindins dalyvius su Erasmus+ galimybėmis bei projektu „Holistinių sričių speciaistų tobulinimasis”. Didelis dėmesys bus skirtas pristatyti Europoje esančias šlamučių (Kroatijoje) ir levandų (Prancūzijoje) augimvietes bei ekologiškumo principus jose, distiliatorines bei aliejų distiliavimo proceso ypatumus, edukacijas, tarptautinių renginių organizavimo ypatumus, o taip pat laisvalaikį ir pan.

Po renginio bus galima „degustuoti” eterinius aliejus, pasidaryti iTovi testą ir tokiu būdu išsirinkti sau tuo metu tinkantį produktą bei susikurti savo kvepalus.

Go to Top