2022 m. liepos 16 d. mobilumo dalyvės pristatė  „Lavender Seed to seal 2022“ mokymus savo bendruomenei.

Susitikime pristatyta kompanijos Young Living „Sead to seal“ kokybės ženklinimas, levandų skirtumai, levandų ir Einkorn vienagrūdžių kviečių auginimas, Young living ūkiai, levandų distiliavimas, kvepalų gamyba ir tai, kaip dalyvėms sekėsi atlikti praktines užduotis, apie renginio organizavimą, vietovę, bendravimą.

Bendruomenės nariai klausydami pildėsi įspūdžiais iš nuotraukų, reklaminės medžiagos, „degustuodami“ eterinius aliejus, ragaudami levandų arbatos ir gardaus Dainoros pagaminto levandų pyrago. Daugiausiai klausimų sukėlė levandų auginimas, sąlygos, regiono ypatumai, levandų rūšys, eterinių aliejų nauda, kokybės ženklinimas, ūkių bendradarbiavimas kooperatyvo principu.

Nemažai susidomėjusių buvo vienagrūdžiais kviečiais, buvo net pasvajota, o kodėl ne Lietuvoje. Gary Youngas, eterinių aliejų įkūrėjas, 2017 metais buvo atvykęs į Lietuvą. Pirmiausia, Lietuvoje nėra galimybės ekologijai pagal kompanijos principus, nes nėra reikiamo atstumo nuo pramonės centrų, autostradinių kelių. Kita vertus yra puiki galimybė įsigyti tai, kas jau ištirta, sukurta ir pasiteisino visame pasaulyje.

Norinčius daugiau sužinoti apie eterinius aliejus ir mokymus „Seed to seal“ kviečiame į kitus sklaidos renginius, informaciją skelbsime Kalnuotės bendruomenės Facebook paskyroje.
Visus, dalyvavusius renginyje, kviečiame užpildyti dalyvio anketą – mums labai svarbūs Jūsų atsiliepimai: https://forms.gle/MG91LpAWnAx9RNQB8

Straipsnio autorė – Kalnuotės bendruomenės narė Loreta Valuckienė