2022 m. lapkričio 19 d. „Seed to seal” kursai buvo pristatyti konferencijoje „Eterinių aliejų augimviečių pristatymas” Vilniuje, Vilniaus miesto savivaldybės centrinėje bibliotekoje.

Renginį vedė renginio iniciatorė bendruomenės narė ir Erasmus+ projekto „Holistinių sričių speciaistų tobulinimasis” dalyvė Loreta Valuckienė kartu su holistinės aromaterapijos specialiste Daiva Ščeponavičiūte.

Šįkart renginį pradėjo Daiva Ščeponavičiūtė, kuri supažindino su Young Living kompanija kaip vienintele pasaulyje, gaminančią eterinius aliejus savo ūkiuose, o taip pat supažindino su šios kompanijos eterinių aliejų išskirtinumais bei trumpai pristatė populiariausius eterinius aliejus, atsakė į klausimus.

Pristatant „Sead to seal” kursus, Loreta Valuckienė supažindino dalyvius su Erasmus+ galimybėmis bei projektu „Holistinių sričių speciaistų tobulinimasis”. Didelis dėmesys buvo skirtas pristatyti Europoje esančias šlamučių (Kroatijoje) ir levandų (Prancūzijoje) augimvietes bei ekologiškumo principus jose, distiliatorines bei aliejų distiliavimo proceso ypatumus, edukacijas, tarptautinių renginių organizavimo ypatumus, o taip pat laisvalaikį ir pan.

Po renginio buvo galima „degustuoti” eterinius aliejus, pasidaryti iTovi testą ir tokiu būdu išsirinkti sau tuo metu tinkantį produktą bei susikurti savo kvepalus.

Renginio pabaigoje dalyviai noriai užpildė anketas, dalinosi patirtimi eterinių aliejų srityje, diskutavo su pranešėjomis.

Straipsnio autorė bendruomenės narė Loreta Valuckienė