2022 m. lapkričio 13 d. Kalnuotės bendruomenėje, svečiuose pas Ingą Kunejienę, projekto dalyvę, vyko „Seed to seal” kursų pristatymas. Šioje popietėje pristatytas  Erasmus+ projektas “Holistinių sričių specialistų tobulinimasis” ir jo nauda bendruomenės nariams. Inga Kunejienė ir Loreta Valuckienė renginy taip pat pasidalino „Seed to seal” kursų patirtimi.

Tad buvo pasirinktas projekto pristatymas per praktiką, parodant levandų distiliavimo procesą nuo pradžios iki pirmo lašo. Tai buvo graži patirtis  apsuptyje  bendraminčių, kurie dalijasi aistra  augalams, natūraliems grožio ir sveikatos produktams.

Susirinkę turėjo galimybe pamatyti kaip prasideda ir vyksta distiliavimo meno procesas. Kažkam tai buvo nauja, kažkas papildė savo žinias ir pasidalino savo patirtimi. Erdvėje tvyrojo eterinių alieju aromatas, o  lietuviškų žolelių arbata ir dalyvavusių moterų kepti pyragai padarė visą popietę maloniu, šiltu pasibuvimu.

Kelionės įspūdžiai, nuotraukos iš pietų Prancūzijos, miesteliai, gamta, Young living levandų ūkiai, kvepalų gaminimo dirbtuvės… Tiesiog Provansas tvyrojo ore!

Smagu, kad į renginį susirinko Kalnuotės bendruomenės jaunimas su draugais, kuriems taip pat įdomūs čia vykstatntys renginiai ir bendruomenės veiklos.

Dėkojame visiems dalyvavusiems už nuostabiai praleistą popietę!

Straipsnio autorė – Kalnuotės bendruomenės narė Inga Kunejienė